projektavimas-vizualizacija

Mūsų tikslas – jūsų svajonę paversti realybe. Išklausę jūsų pageidavimus bei norus, išpildysime jūsų idėjas, kokybiškai atliksime visus projektavimo, apželdinimo darbus, kurių kokybe liktų nenusivylęs bei būtų patenkintas net ir išrankiausias klientas. Suprojektuoti ir įgyvendinti galime beveik viską: apželdinimą, dekoratyvinius tvenkinius, alpinariumus, vejas, takų ir takelių sistemas, laistymo sistemas, apšvietimą visą kitą, ko reikia, kad jus supanti erdvė atrodytų nepriekaištingai bei atspindėtų jūsų gyvenimo būdą.

Profesionali ir patyrusi kraštovaizdžio dizainerė, atsižvelgusi į jūsų norus bei lūkesčius, suprojektuos apželdinimo projektą, kurį mūsų profesionali apželdinimo specialistų komanda gali įgyvendinti. Visus darbus atliekame itin kruopščiai ir su dideliu atsidavimu, todėl galime užtikrinti, kad rezultatas jus džiugins, o kokybė tikrai nenuvils.  

Želdinių projektavimas atliekamas profesionalios kompiuterinės programos pagalba, o apželdinimo vizualizacija atliekama 3D formatu. Ši įranga padeda Jums sukurti savo kraštovaizdį virtualiame pasaulyje, sudarytą iš Jūsų namo ir aplinkui esančių statinių, vandens telkinių ir t.t.  Panaudojus kompiuterinę apželdinimo projekto vizualizaciją pamatysite kaip atrodys įgyvendintas apželdinimo projektas, galėsite stebėti ar augalai dera tarpusavyje, ar takelių sistema jus tenkina, ar vandens telkinys estetiškai atrodo ir t.t. Kompiuterinėje vizualizacijoje patys galėsite pamatyti apželdinimo projektą bei sudalyvauti kūrybiniame procese ir koreguoti apželdinimo projektą pagal savo poreikius.

Patikėkite savo aplinką mums ir galėsite džiaugtis gražia, akį džiuginančia ir jaukia kiemo, sodo ar parko atmosfera.

 

2024 © UAB Gerbuvio Specialistai | ĮM.K. 180773622 | PVM. LT100003243712 | +370 678 88884
By Free joomla 1.7 Templates, buy professional virtual hosting