Paslaugos

    UAB „Gerbūvio specialistai“ siekia visapusiškai patenkinti savo klientų poreikius bei lūkesčius, todėl siūlo itin platų paslaugų pasirinkimą, kuris užtikrina visapusišką jūsų patogumą. 

 

  Trinkelių klojimas

Trinkelės gali būti naudojamas praktiškai visur – takelių, terasų ar įvažiavimo į kiemą klojimui. Įvažiavimas ir takas, jungiantis vartelius su pagrindiniu įėjimu, rekreacinės zonos takelių ir aikštelių visuma ne tik atlieka funkcinę paskirtį, bet ir papildo sodybos ar kiemo estetinį vaizdą. Trinkelės puikiai tarnauja ir yra ilgaamžės, o specialios klojimo technikos gali sukurti išties unikalų vaizdą. Mūsų komanda, atsižvelgdama į jūsų lūkesčius, profesionaliai trinkelėmis išklos kiemo takelius, terasas bei kitus objektus.

 

Galerija | Plačiau

  Klinkeris

Tai vienas grubios keramikos produktų, pasižyminčiu ypatingu kietumu ir atsparumu aplinkos poveikiui. Klinkeris puikiai tinka ir šiuolaikiškam namui ir praeito amžiaus dvarui. Jis puikiai dera su kitomis medžiagomis, o platus jo spalvų pasirinkimas užtikrina, kad jūsų aplinkoje viskas harmoningai derės. Mūsų komanda suprojektuos klinkerį taip, kad jis skoningai derės prie aplinkos ir maloniai džiugins akį kiekvieną dieną.

 

Galerija

  Grindimas akmenimis

Takelių grindimas akmenimis turi gilias tradicijas, kurios siekia senovės Romos bei Graikijos laikus. Akmenimis grįsti takeliai atrodo itin skoningai, tačiau grindimas reikalauja daug išmanymo ir kruopštaus darbo, mūsų komanda pasiruošusi išgrįsti jūsų takelius ir sukurti nepakartojamą kiemo vaizdą.

 

Galerija

  Meninės kalvystės darbai

Meninė kalvystė turi labai gilias etnines tradicijas. Šių dienų liaudies meninėje kalvystėje daugumai puošybos elementų būdingas nacionalinis liaudies meno charakteris, dekoras tęsia senas ir gilias kalvystės meno tradicijas, bet tuo pačiu ieškoma naujų, individualių raiškos būdų. Atsižvelgdami į jūsų pageidavimus, mes sukursime ir dekoruosime jūsų aplinką meninės kalvystės kūriniais, kurie atrodys išties įspūdingai ir suteiks originalumo.

 

Galerija

  Tvorų betonavimas

Tai sunkus, varginantis ir žinių reikalaujantis darbas, kurį verta patikėti profesionalams. Savo srities specialistai, naudodami kokybiškas medžiagas išbetonuos tvirtas, ilgaamžes ir estetiškai atrodančias tvoras. Su mūsų komanda tvorų trupėjimas, skylinėjimas taps praeitimi.

 

Galerija

  Želdinimas

Apželdinimas – tai akiai patrauklios ir sielai malonios, o kartu ir funkcionalios Jūsų namo ar organizacijos aplinkos sukūrimas. Atsižvelgdami į jūsų poreikius, galimybes bei lūkesčius, sukursime tobula gamtos kampelį, kuriame jausitės jaukiai ir maloniai.

 

Galerija

  Projektavimas

Norint turėti idealiai sutvarkytą bei išskirtinę kiemo, sodo ar organizacijos aplinką, sudėtinga, o kartais net neįmanoma išsiversti be profesionalų pagalbos. Mūsų komanda paruoš detalų ir jūsų poreikius atitinkantį sklypo apželdinimo projektą, kuris leis kryptingai bei nuosekliai siekti savo vizijos įgyvendinimo.

  Projektų vizualizacija

Tikime, kad svajonės turi virsti realybe, todėl jūsų vizijai mūsų patyrę projektuotojai gali suteikti realų vaizdą, kurio dėka galėsite kryptingai įgyvendinti savo aplinkos projektą.

  Vejos įrengimas

Norint turėti gražią veją, reikalingos specialios žinios jai įrengti. Mūsų komanda atliks visus dirvos paruošimo darbus, pradedant sėjamo ploto išlyginimu, šiukšlių pašalinimu, piktžolių naikinimu, dirvožemio kokybės gerinimu. Paruošę dirvožemį užsėsime plotą, jį suvoluosime ir gausiai palaistysime. Praėjus porai savaičių galėsite džiaugtis pirmaisiais matomais rezultatais.

 

GalerijaPlačiau

  Alpinariumai

Alpinariumas – tai nedidelis Alpių kalnelis kieme, įrengiamas ant statesnių šlaitų, aikštelėse ir kitose vietose, netinkančiose ūkiniams tikslams. Juose augantys augalai džiugina akį, žydi labai ilgai bei turi dekoratyvinius lapus. Mūsų komanda suformuos ir apsodins jūsų alpinariumą tarpusavyje derančiais augalais, tinkančiais mūsų klimato juostai, kad jais galėtumėte grožėtis labai ilgai.

 

Plačiau

  Kompozicijos

Aplinkos projektavimas prasideda nuo kompozicijų, netinkamai tarpusavyje suderinti objektai, dekoro elementai bei augalai gali iškreipti bendrą kiemo vaizdą, mūsų tikslas padėti jums šių klaidų išvengti. Patyrusi komanda suprojektuos jūsų aplinką taip, kad augalai, akmenys bei kiti kieme esantys objektai tarpusavyje sukurtų harmoningą sintezę.

  Segmentinių tvorų įrengimas

Segmentinės tvoros puikus pasirinkimas jei vertinate ilgaamžiškumą ir paprastumą. Segmentines tvoras galima padengti bet kokia spalva, todėl jos puikiai papildys jūsų aplinkos bendrą vaizdą. Mes greitai ir kokybiškai sumontuosime ir įrengsime segmentines tvoras, kurios sukurs saugumo bei komforto jausmą.

  Atramines sienelės

Įdomus vietovės reljefas sukuria puikias galimybes efektingai suplanuoti sodą, svarbiausia tinkamai suprojektuoti atramines sieneles. Atraminėms sienelėms gali būti naudojamos plytos, akmenys, nomolitinis betonas ir pan. Visgi, medžiaga – mažiausias rūpestis, norint, kad atraminė sienelė būtų tvirta ir ilgaamžė, svarbu jos projektas ir aukšta darbo kokybė. Mūsų komanda suprojektuos ir įrengs atramines sieneles, kurios ne tik sukurs įspūdingą aplinkos vaizdą, bet ir bus saugios bei patikimos.

  Mini baseinai

Daugelis svajoja savo kieme turėti, kad ir nediduką vandens telkinį. Mes galime jums padėti šią svajonę įgyvendinti. Įrengsime dekoratyvinį, daug priežiūros nereikalaujantį mini baseiną. Biologiniai filtrai, automatinė filtravimo ir siurblių sistema leis džiaugtis savo baseinu ir neužkraus papildomais rūpesčiais.

 

Plačiau

  Projektavimas-vizualizacija

Jei norite sutvarkyti savo aplinką, tačiau neturite idėjų, mūsų komanda padarys viską už jus nuo A iki Z. Atsižvelgdami į jūsų poreikius bei pageidavimus, sukursime jūsų aplinkos projektą ir pasirūpinsime jo įgyvendinimu.

 

Plačiau

  Grunto sutankinimo matavimas

 

2024 © UAB Gerbuvio Specialistai | ĮM.K. 180773622 | PVM. LT100003243712 | +370 678 88884
By Free joomla 1.7 Templates, buy professional virtual hosting